Neįgaliųjų integracija į visuomene

Gerb. Respondente,

Esu Šiaulių technologijų mokymo centro mokinė.

Ši anketa skirta išsiaiškinti kaip neįgalus žmogus jaučiasi visuomenėje, kokių pageidautų papildomų veiklų ir užimtumo. 

Jūsų nuoširdūs atsakymai į klausimus padėtų negalią turintiems žmonėms surasti papildomos veiklos, būti užimtiems bei susirasti daugiau bendraminčių. 

Anketa yra anoniminė. Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėte savo įžvalgomis, pastebėjimais ir pasiūlymais.

 

Rezultatai yra viešai prieinami

Kokiai amžiaus grupei priklausote?

Jūsų gyvenamoji vieta?

Ar turite negalią?

Kokia Jūsų negalia?

Kur dažniausiai leidžiate laiką?

Kaip Jums sekasi susipažnti su naujais žmonėmis?

Būdami draugijoje Jūs linkę :

Kokiomis veiklomis užsiimate laisvalaikiu?

Kokias naujas papildomas veiklas norėtumėte išbandyti?

Kas Jums trugdo dalyvauti visuomeniniame gyvenime?

Jūsų nuomone, kaip visuomenė priima neįgalų žmogų?

Jūsų pasiūlymai/pageidavimai kaip galėtu būti gerinamas užimtumas neįgaliesiems ir kokia papildoma veikla būtų naudinga?