Lengvo maisto kavinė

Sveiki. Studijuoju interjero dizaino specialybę, ruošiuosi baigiamajam darbui, mano tema - lengvo maisto kavinė.

Pagrindinis tikslas būtų išsiaiškinti Jūsų nuomonę, ir Jūsų pagalba sukurti lengvo maisto kavinės interjerą.

     

     

     
Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas?

Jūsų profesija?

Ar lankydamiesi kavinėse, atkreipiate dėmesį į kavinės interjerą?

Kas interjere Jums yra svarbiausia?

Koks interjero stilius Jums labiausiai patinka?

Kaip dažnai lankotės kavinėse?

Kas Jums svarbiausia kavinėje?

Kaip manote ar reiktų Vilniuje tokios kavinės, kur būtų tik lengvas maistas?

Kaip manote ar tokia kavinė būtų lankytina?

Kaip įsivaizduojate lengvą maistą? Kokie patiekalai tai tūrėtų būti?

Pažymėkite tas spalvas, kurios Jūsų manymu galėtų būti naudojamos interjere?

Jūsų manymu, kokie baldai tūrėtų būti lengvo maisto kavinėje?

Kokios dar papildomos zonos galėtų būti lengvo maisto kavinėje?