ŽALOS ATLYGINIMAS PACIENTAMS

Gerbiamas apklausos dalyvi, 

Vykdoma anoniminė anketinė apklausa moksliniam darbui, kuriuo siekiama išsiaiškinti, kokią žalą patiria pacientai gydymo įstaigose ir kaip jiems atlyginama turtinė ir neturtinė žala. 

Nuoširdžiai dėkoju už dalyvavimą apklausoje.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Ar esate patyrę žalą dėl gydymo įstaigoje atliktų paslaugų?

Kada patyrėte žalą gydymo įstaigoje? (Į klausimą atsakyti, jei patyrėte žalą)

Kokioje gydymo įstaigoje buvo patirta žala?

Kokią žalą patyrėte?

Kur kreipėtės, sužinoję, jog Jums padaryta žala? (Įrašykite)

Kokie gydymo įstaigoje atlikti veiksmai Jums sukėlė žalą? (Galimi keli variantai)

Dėl kokių gydytojo veiksmų ar sprendimų Jums buvo padaryta žala?

Kiek laiko užtruko žalos atlyginimo procesas?

Ar Jums padaryta žala buvo atlyginta be teismo įsikišimo?

Su kokiais sunkumais susidūrėte žalos atlyginimo procese? (Įrašykite)

Kokia turtinės ir/ar neturtinės žalos suma Jums buvo atlyginta?

Ar jus tenkino atlygintos žalos sumos dydis?

Kaip paskeitė Jūsų požiūris į gydymo įstaigą po patirtos žalos? (Galimi keli variantai)

Ar pritariate naujam "žalos be kaltės" modeliui, kuomet pacientui žala atlyginama be jo pareigos pačiam įrodyti gydytojo kaltę?

Kodėl pritariate/nepritariate "žalos be kaltės" modeliui? ( Įrašykite)