Cukraus ir jų turinčių produktų vartojimas tarp studentų

Gerbiamas studente, 

Esame Vilniaus kolegijos, Sveikatos priežiūros fakulteto studijų programos „Bendrosios praktikos slauga" III kurso studentės. Atliekame taikomųjų tyrimų ir statistikos dalyko tiriamajį darbą, kurio tikslas tikslas išsiaiškinti, kiek cukraus ir jo turinčių produktų suvartoja studentai. Anonimiškumas garantuojamas, o gauti rezultatai bus panaudoti tik darbo tikslams! Dėkojame už jūsų laiką ir atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Ar kreipiate dėmesį į maisto gaminių sudėtį?

2. Ar vadovaujatės sveikos mitybos principais?

3. Ar skaičiuojate cukraus kiekį vartojamuose maisto produktuose?

4. Ar gerdami kavą dedate cukraus?

5. Ar gerdami arbatą dedate cukraus?

6. Kiek dažniausiai dedate cukraus?

7. Ar streso metu vartojate saldumynus?

8. Kai jaučiate potraukį saldumynams, ką renkatės?

9. Ką dažniausiai geriate?

10. Jūsų nuomone, kuriuose maisto produktuose yra daugiausiai cukraus?

11. Kaip dažnai vartojate cukrų?

12. Ar Jūs randate pakankamai informacijos apie maisto produktuose esantį cukraus kiekį?

13. Jūsų manymu kokia maksimali cukraus paros norma suaugusiam žmogui gramais?

14. Jūsų nuomone kokią įtaką organizmui daro didelis cukraus kiekis?

15. Ar sergate cukriniu diabetu?

16. Ar norėtumėte, kad būtų daugiau kalbama apie cukrų ir jo esančiuose produktuose naudą/žalą?

17. Kur dažniausiai perkate maisto produktus?

18. Kokia Jūsų lytis?

19. Koks Jūsų amžius?