Ką manote apie mokslo metų ilginimą kitais metais?

Mokymosi planuose numatyta tolygiau paskirstyti mokymosi krūvį per metus, keliomis dienomis pavėlinant mokslo metų pabaigą. 2016 m. 1-4 kl. mokiniai mokytųsi iki birželio 3 d. (dabar iki gegužės 31 d.), 5-11 kl. mokiniai mokytųsi iki birželio 10 d. (dabar iki birželio 5 d.). 2017 m. pradinukai mokyklą lankytų iki birželio 9 d., 5-11 kl. mokiniai – iki birželio 16 d.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūsų mokymosi lygmuo:

Kiek vasaros jūs šiuo metu einate į mokyklą?

Ką manote apie tokį valdžios sprendimą prailginti mokslo metus? ✪

Ar jau nusprendėte kaip reaguosite į tai? Jei taip, tai kaip?

Miestas, kuriame mokotės: