Klausimynas tėvams. Mokyklos kultūra (I).
Mieli mokinių tėvai,
Mokyklos bendruomenės sprendimu renkami mūsų mokyklos įsivertinimui reikalingi duomenys. Bendru sutarimu buvo nuspręsta giliau pasidomėti mokyklos kultūros sritimi.
Įsivertinimo tikslas – pagerinti mūsų mokyklos veiklą, padaryti taip, kad joje mokiniui būtų malonu mokytis, o mokytojui – dirbti. Tam, kad visi kartu išsiaiškintumėme, kur yra mūsų mokyklos stiprybės, o kur – mokytis ir dirbti trukdančios silpnybės, atliekame mokytojų, mokinių ir mokinių tėvų apklausą.
Prašytume pagal pateikiamą atsakymų skalę (galite rinktis nuo atsakymo „visiškai sutinku“ iki atsakymo „visiškai nesutinku“, ypatingiems atvejams yra atsakymas „negaliu atsakyti“) įvertinti kiekvieną anketoje pateiktą teiginį. Teiginį įvertinsite, apibraukdami Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymą.
Jūsų vaiko klasę moko tikrai ne visi mokykloje dirbantys mokytojai ir Jūs tikrai neprivalote žinoti, kaip sekasi kitų klasių mokiniams. Todėl, įvertindami teiginius, turėkite galvoje tik Jūsų vaiko klasėje dirbančius mokytojus ir Jūsų vaiko klasėje vykstantį mokymą(si). Nebijokite šios savo nuomonės išreikšti!
Visi Jūsų atsakymai liks anonimiški. Tai reiškia, kad niekas nesužinos, kaip įvertinote teiginius.
Jūsų nuomonė mums labai svarbi!