Esu Vilniaus universiteto Organizacinės psichologijos magistro studijų programos studentė Goda Babinskaitė ir kviečiu Jus dalyvauti tyrime, kurio tikslas – išnagrinėti sąsajas tarp informacinių technologijų naudojimo darbe ir gerovės, įsitraukimo į darbą bei darbo-gyvenimo pusiausvyros.
Apklausoje kviečiame dalyvauti darbuotojus, kurie nors dalį darbo laiko naudoja informacines technologijas (darbo metu naudojasi kompiuteriu, aplikacijomis mobiliuosiuose telefonuose ir pan.).
Pildydami/-os anketą Jūs turite teisę bet kuriuo metu nutraukti dalyvavimą tyrime. Užtikrinu konfidencialumą, nes apklausa yra anoniminė, atsakymai bus analizuojami tik apibendrinti ir panaudoti magistro darbe. Atsakymas į anketą užtruks iki 10 min. Jei dirbate daugiau nei vienoje organizacijoje, atsakykite, galvodami apie pagrindinę darbo vietą.