Nuotolinis mokymasis

Esame VU TSPMI Adaptyviosios Lyderystės 3 kurso studentai, atliekantys tyrimą apie nuotolinį ugdymą karantino laikotarpiu. Būtume labai dėkingi, jeigu sudalyvautumėte apklausoje ir pasidalintumėte savo patirtimi mokymosi proceso perkėlimo į virtualią aplinką klausimu. 

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų užimtumo statusas

1. Akivaizdu, jog organizuoti visą mokslų procesą nuotoliniu būdu – nemažas iššūkis visoms švietimo įstaigoms. Ar galėtumėte papasakoti, kaip sekasi mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę?

2. Kokias platformas naudojate mokymosi procesams? Kaip mokytojams ir mokiniams sekasi prisitaikyti prie pokyčių?

3. Ar susiduriate su iššūkiais? Jei taip - kokiais?

4. Kokius nuotolinio mokymosi privalumus bei trūkumus įžvelgiate?

5. Kaip reikėtų užtikrinti mokymosi proceso kokybę karantino laikotarpiu? Ar mokantis virtualiai ji yra išlaikoma, ar vis tik nukenčia?

6. Kaip manote, ar mokykloms mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę yra sudėtingesnis nei universitetams? Kodėl?

7. Kaip manote, koks bendravimas bei paslaugos „gyvesnės“? Ar galima perkelti viską į virtualią erdvę? Ar „gyvas“ bendravimas yra savaime vertybė?

8. Mokslininkai prognozuoja, kad pasaulis su viruso pandemijomis gali susidurti dar ne kartą. Ar virtualus mokymasis gali tapti mūsų neišvengiama ateitimi? Kokias pamokas turėtume išmokti besiruošdami ateinančioms krizėms?