Mokinių mokymosi motyvacija

Sveiki, esu Vytauto Didžiojo švietimo akademijos istorijos ir pilietinio ugdymo studijų IV kurso studentė Liucija Urbonavičiūtė. Atlieku pedagoginį tyrimą apie mokinių motyvaciją mokytis istorijos ir pilietinio ugdymo pamokose 9 - 12 klasėse, todėl prašau Jūsų užpildyti šią anoniminę anketą.

 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis:

Kelintoje klasėje mokotės?

Lankyti pamokas Jus labiausiai motyvuoja:

Kas jus paskatina aktyviai dalyvauti pamokoje?

Labiausiai įtraukiančios pamokos būna, kai:

Mokytis ir aktyviai dalyvauti pamokose jus labiausiai demotyvuoja:

Kodėl norite mokytis?

Kaip manote ar mokytojai atsižvelgia į pamokų refleksijas?

Ar jus motyvuoja tai, kad mokytojai atsižvelgia į pamokų refleksijas ir pagal mokinių išreikštą nuomonę koreguoja mokymo procesą?

Kaip vertinate savo motyvaciją mokytis skalėje nuo 1 - 10?