Komercinių bankų paslaugos gyventojams

Sveiki. Esame Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakulteto 2 kurso studentai. Šiuo metu nagrinėjame komercinių bankų paslaugas gyventojams bei jų naudą. Norėtumėme, kad skirtumėte kelias minutes savo laiko užpildydami šią anketą. Mums yra labai svarbi jūsų nuomonė. Dėkojame iš anksto.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Lytis ✪

Amžius ✪

Socialinė padėtis ✪

Kokiomis banko paslaugomis naudojatės? ✪

Kokiomis banko paslaugomis naudojatės dažniausiai? ✪

Kaip dažnai naudojatės elektronine bankininkyste? ✪

Kaip vertinate komercinių bankų teikiamas paslaugas? ✪

Ar pasitikite komerciniais bankais veikiančiais Lietuvoje? ✪

Kokia jūsų nuomonė apie Lietuvoje veikiančius komercinius bankus?

Su kokiomis problemomis susidūrėte naudodamiesi komerciniais bankais?

Ar manote, kad ateityje žmonės vis daugiau ir daugiau naudosis banko paslaugomis ir funkcijomis?