Studijuojamos programos privalumai ir trūkumai

Sveiki. Esame antro kurso studentės, atliekame tyrimą apie studijuojamos programos trūkumus ir privalumus. Kiekviena aukštoji mokykla turi savo pliusų ir minusų, jūsų pagalba norėtume išanalizuoti visus privalumus ir trūkumus su kuriais susiduriate savo mokslo įstaigoje. 

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Lytis

2. Amžius

3. Aukštoji mokykla (pasirinkti kelias, jei studijuojate daugiau nei vienoje aukštojoje)

4. Studijų sritis

5. Kokią studijų programą studijuojate?

6. Studijų pakopa

7. Studijų forma

8. Studijų trukmė

9. Ar jūsų pasirinkta studijų programa pateisino jūsų lūkesčius?

10. Nurodykite po vieną didžiausią studijų programos privalumą ir trūkumą

11. Kas padarė įtaką jūsų pasirinkti šią studijų programą?

12. Kokio pradinio darbo užmokesčio tikitės baigę šią studijų programą?

13. Ar tikitės dirbti pagal pasirinktą specialybę?

14. Kaip žadate pritaikyti įgautas žinias?

15. Ar rekomenduotumėte savo studijuojamą programą draugams?

16. Kaip manote ar jūsų pasirinkta studijų programa perspektyvi?

17. Ar žadate tęsti studijų programą aukštesnėje pakopoje?