Mokyklos renginiai

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Kurioje klasėje mokaisi?

Kokią mokyklą lankai?

Kaip manai, ar mokykloje reikalingi renginiai?

Ar dalyvaujate mokyklos renginiuose?

Ar renginiai mokykloje turėtų vykti dažniau?

Ar manote, kad už dalyvavimą renginiuose/paskaitose reikalingas paskatinimas?

Ar patys prisidedate prie renginių organizavimo?

Kaip manai, kokių renginių mokykloje trūksta?

Kokie renginiai mokykloje jums patinka labiausiai?