Apklausa apie mobiliuosius telefonus

Atlieku apklausą asmeniniam projektui apie mobiliojo telefono naudojimą ir jo daromą žalą. Maloniai prašau atsakyti  į keletą klausimų. Dėkoju už atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Tu esi?

Kur naudoji telefoną?

Kiek laiko praleidi prie telefono?

Kokias tikslais naudoji telefona (žaidimam ir pnš)?

Ar žinai kokią žalą daro telefonas?

Kaip manai, kokią žalą sukelia dažnas mobiliojo telefono naudojimas?