Viešojo sektoriaus darbuotojų apklausa
Gerb. Respondente,
Esu Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo fakulteto baigiamojo kurso studentė. Rašau magistro studijų diplominį darbą ir atliekų tyrimą kurio tikslas - išsiaiškinti kaip motyvuojami viešojo sektoriaus darbuotojai, įvertinti kaip veikia vidinė komunikacija organizacijoje, ir kaip darbuotojai vertina valstybės tarnybos įstatymo pakeitimus.Klausimynas yra anoniminis, vardo ir pavardės rašyti nereikia. Gauti rezultatai bus naudojami tik baigiamajame darbe.
Maloniai prašyčiau Jūsų užpildyti šią anketą. Nuoširdžiai dėkoju už atsakymus!