Maisto pristatymo programėlės

Sveiki,

Šiuo metu atlieku "Wolt" ir "Bolt Food" mobiliujų aplikacijų tyrimą - norėdama sužinoti jūsų nuomonę apie maisto pristatymo aplikacijų funkcionalumą, patogumą ir naudingumą vartotojams. Su kokiomis problemomis susidūriate ieškant maisto, užsakant jį ir tt. Kokie pasiūlymai būtų programėlių tobulinimui? 

Apklausos duomenys bus tik naudojami Vilnius Tech studentės bakalauriniame darbe.

 

Rezultatai yra viešai prieinami

Koks Jūsų amžius? ✪

Ar dažnai naudojatės "Wolt" ar "Bolt Food" maisto pristatymo paslaugomis? ✪

Kuom dažniau naudojates? ✪

Kada užsisakote maisto pristatymą? ✪

Ar dažnai jaučiatės neapsisprendę, ką užsakyti programėlėje? ✪

Kaip pagreitinate apsisprendimą ką užsisakyti? ✪

Kaip manote ar papildoma "Fortūnos rato" funkcija, išsukant konkrečią maisto kategoriją (pvz.: pica), būtų smagi integracija vartotojams, kurie nežino, ką šiuo metu norėtu užsakyti? ✪

Su kokiomis problemomis susidūriate užsisakant maistą per "Wolt" ir "Bolt" programėles mobiliąjas? (Šis klausimas pats svarbiausias tyrimui, būsiu labai dėkinga, jeigu atsakytumėte plačiau) ✪

Jei turite klausimų susijusių su pristatymu, kokybę, kokius veiksmus atliekate? ✪

Gal yra papildomų pasiūlymų/funkcijų kurias norėtumėte matyti maisto užsakymo programėlėse? ✪

Kas jums svarbu, kalbant apie maisto pristatymo aplikaciją? (koks dizainas/funkcionalumas/apmokejimas tt.) ✪