Tiriamasis darbas „Socialinių tinklų poveikis 21a. žmogui“

Sveiki! Mokykloje vykdome tiriamąjį darbą, kurio tema „Socialinių tinklų poveikis 21a. žmogui“. Šioje anketoje būsite apklausti apie jūsų asmeninę nuomonę apie socialinius tinklus, jų poveikį jums. Mes būsime labai dėkingos, jeigu atsakysite į šiuos pateiktus klausimus. Taip pat ši anketa yra anoniminė.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kokia jūsų lytis?

Kiek jums metų?

Kokia socialine platforma naudojate daugiausiai?

Dėl kokių priežasčių naudojatės socialinėmis medijomis?

Ar esate patyrę patyčias internetinėje erdvėje?

Ar socialinės medijos pakenkė jūsų psichologinei būklei?

Ar jūsų asmenybė socialiniuose tinkluose skiriasi nuo to, kaip elgiatės realiame gyvenime?

Ar manote, kad žiniasklaida socialiniuose tinkluose naudinga mokymuisi?

Kuriuo paros metu daugiausiai naudojatės socialinėmis medijomis?

Ar turite dėmesio sutrikimų dėl socialinių medijų?

Ar norėtumėte sumažinti savo praleidžiamą laiką socialinėse medijose?

Ar manote, kad vaikai neturėtų naudotis socialiniais tinklais?

Ar socialiniuose tinkluose jaučiatės saugiai?

Ar manote, kad socialinės medijos atima laiką iš jūsų hobių, pomėgių?

Ar turite internetinių draugų?

Kokį turinį jūs labiausiai mėgstate vartoti?

Kaip dažnai keliate turinį į įvairias socialines medijas (pvz. Facebook, Instagram…) ?

Kiek valandų per dieną praleidžiate socialinėse medijose ?

Ar manote, kad socialinių medijų naudojimas paveikia jūsų miego rėžimą ?

Ar manote,kad socialinių medijų vartojimas jus skatina lyginti save su kitais?

Ar manote, kad socialinių medijų naudojimas daro įtaką jūsų požiūriui, nuomonei, stiliui?

Pažymėkite simptomus, kuriais skundžiatės,kurie gali būti susiję su per dideliu socialinių medijų vartojimu:

Ar manote turintys priklausomybę socialiniams tinklams?

Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be socialinių tinklų?

Kokia jūsų nuomonė apie socialines medijas?

Ar kada nors norėjote tapti vienos iš šių profesijų nariu:

Ar pastebėjote, kad naudojant daugiau socialinių medijų pajutote didesnį diskomfortą nei įprastai bendraujant realybėje, pradėjote labiau vengti tokio bendravimo?

Nuo kelerių metų pradėjote naudoti socialines medijas?