Darbuotojų pasitenkinimas darbu (Lietuvoje)
Gerb., Respondente,
esame Vytauto Didžiojo, verslo administravimo 3-io kurso studentai. Šiuo metu ruošiamės rašyti savo antrąjį kursinį darbą, todėl renkame mums labai reikalingus duomenis. Atliekame darbuotojų pasitenkinimo darbu tyrimą, kurio tikslas - išsiaiškinti Lietuvoje dirbančių asmenų pasitenkinimo lygį jų turimu darbu. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, tad būtume dėkingi, jei nuoširdžiai atsakytumėte į šioje anketoje pateiktus klausimus.
Norime akcentuoti, kad apklausos metu gauti duomenys bus naudojami TIK kursinio darbo rašymo tikslams, todėl užtikriname visapusišką Jūsų pateiktos informacijos konfidencialumą ir anonimiškumą.
Norime pabrėžti ir visų paprašyti - anketą pildykite, jei esate dirbantis asmuo.