Studentų pasitenkinimas Klaipėdos miesto viešojo transporto paslauga.
Sveiki, mielieji kolegos, esame III kurso KU SMF viešojo administravimo studentai, rengiame tyrimą, kuriuo siekiame išsiaiškinti kaip Klaipėdos mieste yra vykdoma viešojo transporto paslauga ir siekiama ištirti šios paslaugos pasitenkinimo lygį studentų atžvilgiu. Maloniai prašome atsakyti į keletą klausimų ir prisidėti prie šio darbo. Ačiū už jūsų brangų laiką :)