4 – 5 METŲ AMŽIAUS VAIKŲ, TURINČIŲ ELGESIO IR EMOCIJŲ SUTRIKIMŲ, INTEGRAVIMAS Į UGDYMO PROCESĄ : anketa pedagogams

Gerbiami pedagogai,

Esu Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto, III kurso ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos studentė Rusnė Derkačiūtė. Šiuo metu rengių baigiamąjį profesinio bakalauro darbą ir atliekų tyrimą, kurio tikslas - atskleisti  4-5 metų amžiaus vaikų, turinčių elgesio ir emocijų sutrikimų, integravimosi į ugdymo procesą galimybes.

Anketa yra anoniminė, apklausos rezultatai bus apdorojami ir pateikiami tik apibendrinant. 

Ačiū už Jūsų skirtą laiką !

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Rezultatai yra viešai prieinami

Su kokiomis vaiko netinkamo elgesio ir emocijų apraiškomis susiduriate?

Kaip pritaikote aplinką vaikui, turinčiam elgesio ir/ar emocijų sutrikimų?

Kokius naudojate ugdymo metodus tinkamam vaiko elgesiui paskatinti ?

Kokius taikote ugdymo būdus ir auklėjimo metodus dirbant su vaikais, turinčiais elgesio ir emocijų sutrikimus?

Ką darote, kad kiti grupės vaikai tinkamai bendrautų (sutartų) su vaikais, turinčiais elgesio ir emocijų sutrikimų?

Kaip integruojate vaiką, turintį elgesio ir emocijų sutrikimų, į ugdymo procesą?

Ar elgesio ir emocijų sutrikimų turinčio vaiko tėvai bendradarbiauja su pedagogu siekdami padėti vaikui ugdytis?

Kokie specialistai teikia pagalbą jūsų ugdymo įstaigoje?