4 – 5 METŲ AMŽIAUS VAIKŲ, TURINČIŲ ELGESIO IR EMOCIJŲ SUTRIKIMŲ, INTEGRAVIMAS Į UGDYMO PROCESĄ : anketa pedagogams
Gerbiami pedagogai,
Esu Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto, III kurso ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos studentė Rusnė Derkačiūtė. Šiuo metu rengių baigiamąjį profesinio bakalauro darbą ir atliekų tyrimą, kurio tikslas - atskleisti 4-5 metų amžiaus vaikų, turinčių elgesio ir emocijų sutrikimų, integravimosi į ugdymo procesą galimybes.
Anketa yra anoniminė, apklausos rezultatai bus apdorojami ir pateikiami tik apibendrinant.
Ačiū už Jūsų skirtą laiką !
Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.