Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

 Labai prašau atsakyti į anketos klausimus. Iš surinktų duomenų darysiu išvadas, kaip gerinti ir lengvinti rašymo įgūdžius 3 - 4 klasėje. 

Esu Rita Jankauskienė, studijuojanti Šiaulių Universitete, pradinio ugdymo tęstines studijas, atlieku tyrimą: 3 - 4 klasės rašymo poreikis.

Nuoširdžiai dėkoju tau už dalyvavimą apklausoje.

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Man apskritai patinka rašyti.

2. Man labiau patinka rašyti per pamokas.

3. Man labiau patinka rašyti namuose.

4. Man labiau patinka rašyti ranka.

5. Man labiau patinka rašyti kompiuteriu.

6. Aš mėgstu rašyti laisvalaikiu.

7. Per pamoką man pakanka laiko parašyti rašinėlį.

8. Man patinka, kai mokytoja pasako temą, apie ką rašyti.

9. Man patinka rašyti savo išgalvotas istorijas.

10. Man patinka rašyti apie tai, ką esu skaitęs.

11. Aš manau, kad rašyti yra lengva.

12. Man nesunku sugalvoti, ką rašyti rašinėlyje.

13. Aš perskaitau, ką parašiau.

14. Kai parašau, aš pasitikrinu, ar nepalikau klaidų.

15. Kai parašau, skaitau ir tobulinu rašinėlį.

16. Pirmiausia rašau į juodraštį, o paskui perrašau į švaraštį.

17. Tai ką parašiau mėgstu parodyti kitiems.

18. Aš patenkinta (-as) savo rašinėlių įvertinimais.

Aš manau, kad mano raštas yra

Labiausiai norėčiau, kad per rašymo pamokas

Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad

Kai rašau, aš jaučiuosi

Prieš rašant rašinėlį aš norėčiau, kad

Kai mokytoja ištaiso rašinėlį, aš norėčiau, kad

Man nepatinka, kai