Nesu svarstęs/svarsčiusi apie studijų nutraukimą Galvojau, nes studijos yra pernelyg sunkios Galvojau, nes neaiškios ateities perspektyvos baigus studijas, specialybė nepaklausi darbo rinkoje Galvojau, nes studijuojama sritis manęs nedomina Galvojau, nes studijos pernelyg lengvos Galvojau, nes noriu kurti nuosavą verslą ir studijos tam trukdo Galvojau, nes studijas sudėtinga suderinti su darbu Galvojau, nes turiu akademinių skolų, kurias nepajėgiu išsitaisyti Galvojau, nes moko nereikšmingus dalykus, visiškai nesusijusius su pasirinkta sritimi Galvojau, nes nesu įsistikinus ar ši sritis yra mano Galvojau, nes magistrantams dirbanties ir studijuojantiems yra toks tempas, kad neimanoma viska suspeti ir dar pailseti. pervargima skalba pats uz save Galvojau, nes supratau, kad noriu save realizuoti kitoje srityje Ir sunku su darbu derint Nes universitetas neduoda daugiau realios praktikos, kad dirbti ilgiau tiesiogiai su įmonėmis, nes nepajuntame savo specialybės iki tol, kol pradedame dirbti, o darbui gauti prašo mažiausiai 1-2+ metų patirties Galvojau, nes per sunkiausią studijų semestrą susidūriau su emocine krize Esu svarsčiusi, kuomet buvau psichologiškai palūžysi Galvojau, nes domina ir kita sritis Galvojau, nes noriu studijuoti kitos srities dalyką Galvojau, nes studijų programa nauja ir neapgalvotai, studijos nekokybiškos. nėra darbo vietos. Galvojau, nes nesu apsisprendusi iki siol ar tai mano norima profesija Galvojau, tačiau nerimtai Galvojau, nes svarsčiau galimybę perstoti kitur, į panašią kryptį Buvau svarsčiusi dėl ligos nutraukti studijas, bet vis dėlto pasiėmiau akademines atostogas ir po metų grįžau į studijas Galvojau, nes ir neperspektyvi, ir nežinau, ar tikrai noriu būtent šių studijų Galvojau, nes maniau, kad nesugebėsiu tapti šios srities specialiste Galvojau, nes studijas kartais sunku derinti su gyvenimu apskritiai Nes netinka studijų kokybė, ko pasekoje sunku rasti motyvacijos jas tęsti Nes neaiškios perspektyvos ir nedomina studijuojama sritis Dažnas variantas, jog asmenys meta pirmąsias savo studijas ir sėkmingai tęsia kitas :) tad, tie galvojau, nelabai tinka
Nesu svarstęs/svarsčiusi apie studijų nutraukimą Negaliu nutraukti studijų dėl finansinių įsipareigojimų Nutraukti studijas neleidžia tėvai Niekur kitur neįstočiau, nes mano konkursinis balas yra pernelyg žemas Gaila studijoms skirto laiko Išsilavinimas reikalingas siekiant įsidarbinti norimoje pozicijoje Išsilavinimas reikalingas siekiant aukštesnės pozicijos esamame darbe Studijų metu mane finansiškai remia tėvai, todėl būti studentu/studente man apsimoka Nes skolų neturiu Gaila ir studijoms skirto laiko ir kai esi toks zmogus, kuris kai pradeda nesvarbu kaip turi viska uzbaigti, neiseina visko mesti. Nes studijos įdomios ir jas nutraukti nelabai apsimoka Ir patinka dalykas Nes studijos man patinka ir pavykus įveikti sunkumus, nebuvo jokių kitų priežasčių jas mesti Įdomu, tačiau ir reikalinga norint tobulėti ir augti karjeros laiptais Turiu profesinį balalaurą dėl to tęsiu studijas vgtu, kad turėčiau aukštąjį išsilavinimą Dabartinės studijos suteikia platesnį ir užtikrinamesnį darbo vietos gavimą Stengiuosi nepasiduoti pasitaikius pirmai progai. p. s. praleidote pasirinkima "gyvybes mokslu kryptis" Studijas nutraukti galvoju silpnumo akimirkomis. ma laipsnis bus itin naudingas siekiant karjeros Nes įdomi specialybė ir man patinka ją studijuoji Nes keičiasi nuomonė ir tikiuosi, kad viskas bus gerai; atsirado vilčių Pamaniau, kad tai studijų sunkumai buvo tik kliūtis ir trūko mano pastangų Nusprendžiau,kad lietuvoje perstoti į norimą kryptį neapsimoka Norisi suprasti ir žinoti, būti pasiruošus aukštam lygiui Svarstymas buvo bakalauro metu, kuomet dirbau ir studijavau vienu metu. tiesiog buvau pavargus Paskui įsivažiavau ir studijos nebeatrodė tokio svetimos man, visai sudomino, o kaip sako, ką išmoksi ant pečių nenešiosi. .