Administracinė atsakomybė už KET pažeidimus

Sveiki, esame VU TF 3 kurso studentai. Atliekame tyrimą susijusį su KET bei už šių taisyklių pažeidimus gresiančią atsakomybę. Būtume labai dėkingi, jei nepagailėtumėte šiek tiek savo laiko ir atsakytumėte į šią trumpą apklausą. Užtruksite viso labo kelias minutes. Iš anksto didelis ačiū! :)

Administracinė atsakomybė už KET pažeidimus
Rezultatai yra viešai prieinami

1. Ar turite aukštąjį išsilavinimą ?

2. Ar gerai išmanote Kelių eismo taisykles, esate girdėjęs/ žinote kokia atsakomybė gresia jas pažeidus?

3. Ar turite vairuotojo pažymėjimą ir galimybę keliauti transporto priemone?

4. Kiek metų vairavimo patirties jūs turite?

5. Ar esate pažeidęs KET ir už tai gavęs baudą, tačiau ne už greičio viršijimą?

6. Ar esate viršijęs greitį ir už tai buvęs nubaustas?

7. Ar esate sėdęs prie vairo neblaivus ir buvęs pagautas policijos?

8. Ar esate dalyvavę eismo įvykyje, kuriame nukentėjo asmenys

9. Kaip vertinate atsakomybę gręsiančią už KET pažeidimus ( baudų dydis, vairuotojo pažymėjimo atėmimas...)

10. Kaip vertinate, ar pagrįstai yra taikoma administracinė atsakomybė už apsvaigimą didesnį nei 0,4 promilių?

11. Kaip vertinate papildomą vairuotojų mokymą, kuris yra taikomas vairuotojams, nuolat pažeidžiantiems Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir už tai nubaustiems administracine tvarka, įskaitant vairavimo teisės atėmimą ir siekiantiems, kad vairuotojo pažymėjimas (teisė vairuoti) būtų grąžintas?

12. Ar jūsų manymu dabartinės numatytos bausmės yra veiksmingos ir atgraso žmones nuo KET pažeidimų ?