Pėsčiųjų žygis „JUDĖJIMAS – SVEIKATA“
Gerb. Respondente,
Esame Vilniaus Kolegijos Organizacijų vadybos antrojo kurso studentai. Organizuojame renginį „JUDĖJIMAS – SVEIKATA“ kuriame studentai bus supažindinami su sporto nauda žmogui. Bus einamas trumpas,bet vaizdingas 5km žygis. Žygio metu bus įterpiamos smulkios užduotys kurios leis labiau mėgautis gamta. Mums labai svarbu sužinoti tokio renginio aktualumą ir jūsų lūkesčius, todėl prašome skirti keletą minučių apklausai. Jūsų atsakymai išliks anoniminiai. Ačiū už jūsų laiką.