,,Gamtos pažinimas lauko aikštelėje priešmokykliniame amžiuje‘'

Gerbiami Teveliai ir Pedagogai, esu Vilniaus kolegijos studentė. Šiuo metu rašau baigiamajį darbą ,,Gamtos pažinimas lauko aikštelėje priešmokykliniame amžiuje‘‘ ir atlieu tyrimą. Maloniai prašyčiau Jus atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Anketa anonminė, gauti rezultatai bus naudijami tik šio baigiamojo darbo tikslu. Dėkoju už bendradarbiavimą.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar Jus tenkina Jūsų darželio aplinka?

Ko, Jūsų manymu, trūksta darželio aplinkoje?

Ar Jūsų vaikai noriai priima pasiūlymą eiti į kiemą?

Ar Jūs kiekvieną dieną su vaikais einate į lauka?

Ar Jūsų grupės vaikai turi atskirą lauko aikštelę?

Kaip Jūsų vaikai renkasi veiklas?

Ką dažniausiai veikiate lauko aikštėleje?

Ką dažniausiai stebite būdami lauko aikštelėje?

Ką labiausiai mėgsta vaikai veikti lauke?

Jūsų nuomone, ar vaikai budami lauke turėtuų užsiimti savarankiška veikla ar pedagogu planuota?