I–IV KLASĖS GIMNAZIJOS MOKINIŲ SKAITMENINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS(IS) LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS PAMOKOSE
Mielas(–a) I–IV gimnazijos klasės mokinį(–e),
Esu Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentė Viktorija Bosaitytė. Rašau pedagoginių studijų baigiamąjį darbą, kurio tema yra ,,I–IV klasės gimnazijos mokinių skaitmeninės kompetencijos ugdymas(is) lietuvių kalbos ir literatūros pamokose". Kviečiu prisidėti prie tyrimo.
Jūsų atsakymai padės atskleisti skaitmeninės kompetencijos ugdymo(si) galimybes ir priemones lietuvių kalbos ir literatūros pamokose.
Anketa yra anoniminė, todėl drąsiai galite reikšti savo požiūrį. Tyrimo dalyvių konfidencialumas garantuojamas.
Atidžiai perskaitykite klausimus ir pasirinkite jums tinkamiausius atsakymus.
Ačiū!