Pacientų sauga atliekant kompiuterinės tomografijos tyrimus

Gerb. Respondente,

Aš esu Kauno kolegijos radiologijos studijų programos II kurso studentas Lukas Šaduikis. Šiuo metu atlieku tyrimą apie pacientų sauga atliekant rentgenodiagnostinius tyrimus. Prašau jūsų atsakyti į žemiau pateiktus klausimus, kurie padės sužinoti ar pacientai yra susipažinę su pacientų radiacine sauga.

Ši apklausa yra anoniminė ir visa informacija, kuri bus naudojama yra konfidenciali

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar jūs buvote informuotas apie atliekamos rentgenodiagnostinės procedūros reikalingumą?

Kaip jūs buvote informuotas apie galimą jonizuojančios spinduliuotės poveikį jūsų sveikatai?

Ar jūs buvote informuotas apie tai kaip turėtumėte elgtis kompiuterinės tomografijos tyrimo metu?

Ar prieš atliekant tyrimą jūsų buvo paklausta dėl alergijos jodui?

Atliekant kompiuterinės tomografijos tyrimą, leidžiant vaistus tyrimo metu galite jausti kartumą burnoje ir karštį visame kūne, ar buvote informuotas apie tai?

Ar žinote kaip atrodo jonizuojančios spinduliuotės ženklas?

Ar ant kompiuterinės tomografijos aparato ar jo dalių pastebėjote jonizuojančios spinduliuotės ženklą

Kurį atvėjį laikytumėte avarinės apšvitos atvėju?

Kiek kartų prieš atliekant tyrimą radiologijos technologas (asmuo atliekantis tyrimą) paklausė jūsų vardo ir pavardės?

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?