Nuostatos ir stereotipai organizacijoje

Sveiki,

Esu Vilniaus Kolegijos, Ekonomikos fakulteto, Finansų 1 kurso studentė. Sukūriau apklausą siekiant išanalizuoti nuostatų ir stereotipų įtaką organizacijoje.

Ačiū už skirtą laiką ir atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Koks jūsų amžius?

Jūsų lytis?

Kuo šiuo metų užsiimate?

Kas jūsų nuomone yra nuostatos ir stereotipai?

Ar stereotipuose yra tiesos?

Kaip dažnai susiduriate su stereotipais?

Kokie stereotipai/nuostatos jūsų manymu yra dažniausiai pasitaikantys?

Kas formuoja stereotipus?

Ar jums teko susidurti su stereotipais?

Kaip manote, ar nuostatos ir stereotipai gali turėti įtakos organizacijos veiklai?