Požeminio SMK stovėjimo aikštelės projektas

Mūsų Socialinių mokslų kolegijos darbuotojai, studentai ir svečiai susiduria su parkavimosi  problema. Dėl trūkstamų parkavimosi vietų, studentai vėluoja į paskaitas, sudaro spūstis vietos gyventojams. Dėl šių priežasčių pamanėme, kad šalia esančiame apleistame pastate galėtume irengti požeminę stovėjimo aikštelę. Su Jūsų pagalba mes norime sužinoti koks yra požeminės aikštelės poreikis.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar vairuoji automobilį?

Ar dažnai susiduri su spūstimis prie SMK?

Ar dažnai nerandi vietos automobiliui šalia SMK ?

Ar dažnai tenka vėluoti į paskaitas dėl spūsčių ir vietos trūkumo automobiliui šalia SMK?

Ar tave paskaitų metu trikdo pranešimai apie nevietoje stovinčius automobilius?

Ar Jums būtų reikalinga nauja, erdvi stovėjimo aikštelė?

Ar naudotumėtės stovėjimo aikštele, jeigu ji būtų apmokestinta?

Kokią maksimalią sumą sutiktumėte mokėti už stovėjimo aikštelę dienai?