E. Cigaretės įvedimas į rinką.

Sveiki , mes esame Vilniaus kolegijos 2-ojo kurso studentai ir prašome jūsų užpildyti šią anketą apie elektroninės cigaretės įvedimą į Lietuvos rinką.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar rūkote?

Ar esate girdėja apie elektroninę cigaretę?

Kaip manote ar e. Cigaretė yra puiki alternatyva norint mest rukyti ?

Ką manote apie e . cigarečių kainas?

Kaip manote ar e.cigaretė yra pigesnis rukymo variantas?

Ko jūsų nuomone trūksta e.cigaretei?

Jūsų nuomone kokios yra gerosios e.cigaretės savybės jei tokių įžvelgiate?

Kaip manote ar yra pakankamai e.cigarečių parduotuvių?

Ar savo mieste turite e.cig parduotuvę?

Ar parduotuvėje esantis skonių asortimentas tenkina jus ?

Jūsų amžius?

Lytis