Atsiskaitymo priemonė REVOLUT

Sveiki, esame VGTU Finansų inžinerijos 3 kurso studentės. Rašome darbą apie atsiskaitymo priemonę REVOLUT. Busime dėkingos, jeigu atsakysite į mūsų klausimus.

Rezultatai yra viešai prieinami

Koks Jūsų amžius?

Ar esate girdėję apie Revolut atsiskaitymo priemonę?

Ar turite ir naudojate Revolut kortelę?

Ar turėjote kada nors nesklandumų, naudojant Revolut kortelę?

Palyginus su kitais bankais (SEB,SWEDBANK, LUMINOR ir t.t.),ar esate labiau patenkinti, naudojant Revolut atsiskaitymo kortelę?

Jūsų nuomonė/pastabos apie Revolut atsiskaitymo priemonę