Studentų namų bendruomenė

Sveiki, esame MRU Politikos ir Vadybos fakulteto Organizacijų vadybos antro kurso studentės.  Darome apklausą apie mūsų studentų namų bendruomenę.

Šio tyrimo tikslas išsiaiškinti, kas skatina veikti/kurtis bendruomenę. Su kokiomis problemomis susiduriate. 

Anketa skirta studentų namuose gyvenantiems studentams.

Iš anksto dėkoju už jūsų nuomonę ir sugaištą laiką.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Lytis

Amžius

Studijų programa (įrašyti)

Ar dirbate?

Uždirbamos pajamos

Ar jus tenkina studentų namų kaina?

Dėl kokių priežasčių apsigyvenote studentų namuose?

Ar susiduriate studentų namuose su problemomis?

Jeigu atsakėte TAIP ar KARTAIS, įrašykite su kokiomis problemomis susiduriate

Pliusai, gyvenant studentų namuose (Įrašyti)

Ar esate patenkinti savo kambariokais?

Jeigu susiduriate su problemomis, gyvenant su kambariokais, kokios tai problemos (įrašyti)

Ar esate patenkinti budėtojų darbu?

Ar organizuojate papildoma veiklą, kuri suburtų jūsų studentų namų bendruomenę?

Jei į ankstesnį klausimą atsakėte TAIP, parašykite kokia tai veikla