Pasivaikščiojimas po 2013 m. Socialios sociologijos tekstus: kas labiausiai patiko Tau?

Artėjant naujiems metemas kviečiame prisiminti (o gal atrasti, nes dar nesate jų skaitę?) populiariausius 2013 metų Socialios sociologijos įrašus – teminius tekstus, interviu, vertimus bei literatūros apžvalgas. O kad ilga kelionė ar tik pasivaikščiojimas po buvusius tekstus būtų smagesnis, prašome jūsų simboliškai nubalsuoti už labiausiai jums patikusius įrašus! Balsavimo rezultatus paskelbsime pirmame naujųjų metų įraše, kartu su kitais 2013 metų akcentais bei 2014 metų idėjomis. 

Kiekvienoje kategorijoje galite pažymėti daugiau nei vieną atsakymą. Jei nenorite/tingite balsuoti už kiekvieną kategoriją, būtų smagu, kad pasistengtumėte atsakyti bent į pirmą klausimą:) Ačiū!

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
1. Koks 2013 metų Socialios sociologijos tekstas/įrašas Tau patiko/įsiminė/sudomino labiausiai? Gali įrašyti nebūtinai pavadinimą, o keliais raktiniais žodžiais nusakyti įrašo esmę/temą.
2. Interviu kategorija, kurioje galite balsuoti už interviu ne tik su mokslininkais, sociologais, bet ir su sociologinei akiai įdomiais veikėjais:
3. Specialiai išskyrėme kategoriją, kurioje – (nebūtinai) sociologijos studentų specialiai Socialiai sociologijai parašyti tekstai. Juose autoriai supažindina su su savo atliktais apžvalginiais tyrimais ar kursiniais, baigiamaisiais darbais. Tokios kategorijos išskyrimu norime padėkoti Socialioje sociologijoje jau rašiusiems ir paskatinti dar savo tekstais mūsų nepradžiuginusius studentus! Tokio pobūdžio tekstai leidžia ne tik susipažinti su tuo, ką veikiame universitete, bet ir parodyti, kokius įdomius sociologinius tyrimus galima atlikti, tad ir užsikrėsi originaliomis idėjomis.
4. Teminiai Socialios sociologijos senbūvių tekstai:
5. Bent kartais stengiamės privesrsti jus sociologiškai nusišypsoti, tikimės, kad net ir nusijuokti. Kuris tekstas jums praskaidrino nuotaiką labiausiai?
6. Literatūros apžvalgos:
7. Vertimai: