Kaip padidinti akademinių rezultatų lygį?
Kaip padidinti akademinių rezultatų lygį?
Rezultatai yra prieinami tik autoriui
Kiek procentų paskaitų lankote?
25%
50%
100%
Kaip ruošatės atsiskaitymams, jei nelankote?
Nesiruošiu
Naudoju Moodle
Skaitau literatūrą iš bibliotekos bazių
Kodėl nelankote paskaitų?
Dirbu
Neįdomu
Įdomios paskaitos, bet turiu kitų užsiėmimų
Kas privėrčia lankyti?
Griėžtas dėstytojas
Kai sunkus dalykas
Kai dalykas/paskaitos įdomūs/ios
Kaip tėvai reaguoją į nesimokymą?
Yra tolerantiški
Mano, kad darau blogai
Pritaria, džiaugiasi, kad dirbu
Ar kelias iki jusu mokymo įstaigos, lemia jusu lankomuma?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Kas padėtų motyvuoti studentus geriau mokytis?
Įvertinimo pakėlimas už paskaitų lankymą
Aukštesni reikalavimai
Privalomas paskaitų lankymas
Koki balą parašytum studentų pasiruošimo lygiui mūsų fakultete!?
8-10
5-7
iki 4
Kaip galima būtų pagerinti studijų lygi fakuteltete?
Daugiau interaktyviu paskaitų
Daugiau išvykstamųjų paskaitų
Daugiau teorinių paskaitų
Pateikti