Vartotojų požiūris į banko filialų skaičiaus mažėjimą Lietuvoje

Sveiki, esame Kauno technologijos universiteto II kurso finansų studijų programos studentės ir atliekame socialinį tyrimą tema Vartotojų požiūris į banko filialų skaičiaus mažėjimą Lietuvoje. Šio tyrimo tikslas yra išsiaiškinti kas lemia banko filialų uždarymus ir kaip patys vartotojai į tai reaguoja. Tikimės, kad nuoširdūs Jūsų atsakymai padės gauti teisingus ir objektyvius rezultatus. Dėkojame iš anksto.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Koks Jūsų amžius? ✪

Kokia Jūsų gyvenamoji vieta? ✪

Kokių bankų vartotojas esate? ✪

Kaip dažnai: ✪

*Retai (1-2 kartus per metus); Dažnai (daugiau nei 1 kartą per mėnesį).
Retai
Dažnai

Ar pastebėjote banko filialų uždarymus? ✪

Iš kur sužinojote apie užsidarančius banko filialus? ✪

Ar susiduriate su šiomis problemomis banko skyriuose? ✪

NesusiduriuRetaiDažnaiVisada
Ilgos eilės
Didelis atstumas iki padalinio
Nemalonus aptarnavimas
Trumpas darbo laikas
Sudėtinga terminologija

Ar naudojatės e. bankininkyste? ✪

Ar susiduriate su šiomis problemomis naudodamiesi e. bankininkyste?

NesusiduriuRetaiDažnaiVisada
Techniniai nesklandumai
Pranešimų negavimas
Sudėtinga naudotis

Kaip dažnai atliekate šias internetines banko teikiamas paslaugas? ✪

*Labai retai (1-2 kartus per metus); Retai (1-2 kartus per pusmetį); Kartais (1-4 kartus per mėnesį); Dažnai (daugiau nei 1 kartą per savaitę).
NiekadaLabai retai RetaiKartaisDažnaiKasdien
Pinigų pavedimas internetu
Apsiperkate internetu
Tapatybės indentifikavimas
Naudojates bankine programėle
Biometriniais duomenimis (veido atpažinimas, piršto antspaudas)