Ledų pakuočių firminiai stiliai

Sveiki, esame Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, grafinio dizaino, III kurso studentai. Darome apklausą apie firminio stiliaus įtaką žmonių pasirinkimui. Ši apklausa ilgai neužtruks o mums labai padės Jūsų atsakymai bagiamųjų darbų rašyme.

Ačiū už Jūsų laiką!

Rezultatai yra viešai prieinami

Pagal ką renkatės ledus? ✪

Ar ledų pakuotės išvaizda daro įtaką Jūsų pasirinkimui? ✪

Ar ant pakuotės norite matyti pavaizduotus ledus, kad žinoti ko tikėtis viduje? ✪

Ar firminiui stiliui svarbu turėti firminį personažą vaizduojamą ant visų pakuočių? (pvz: Nykštukas) ✪

Ar firminis stilius turi būti vientiso kolorito? ✪

Ar greičiau atliekate pasirinkimą, jei ledų skoniai išskirti skirtingomis spalvomis? ✪

Jeigu reiktų rinktis ledus ne pagal skonį ar kainą, o pagal pakuotės išvaizdą, kuriuos pasirinktumėte? ✪

Kuri pakuotė Jums labiausiai patinka? ✪

Kuri ledų pakuotė Jums atrodo skaniausiai? ✪

Kuri spalvų paletė Jums gražiausia? ✪

Kuris firminis stilius atrodo prabangiausiai? ✪

Kas išsirinktoje pakuotėje sukuria prabangos vaizdą? ✪

*Galimi keli variantai

Kuris logotipas patinka labiausiai? ✪

Kuri pakuotė atrodo pigiausia? ✪

Kuri reklama Jus labiausiai sudomintų? ✪

Jeigu Jums reikėtų sukurti ledų firminį stilių, kokias spalvas rinktumėtės? ✪

Kodėl pasirinkote tokias spalvas? ✪

Jei kurtumėt ledų firminį stilių, kokį šriftą išsirinktumėt? ✪

Kodėl pasirinkot tokį šriftą? ✪

Kokie ledai Jūsų mėgstamiausi?  ✪

Gali būti bet kokios firmos