Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune
Sveiki! 🤩
Esame KTU "Verslas ir anterprenerystė" programos II kurso studentai. Šiuo metu atliekame tyrimą, kuriuo siekiame išsiaiškinti, kaip pagerinti viešąsias Kauno miesto erdves sukuriant dviračių bei paspirtukų saugojimo stoteles. Jūsų nuomonė mums labai padėtų tiksliau išsiaiškinti svarbiausius mūsų projekto aspektus, tad būsime be galo dėkingi , jei skirsite kelias minutes savo brangaus laiko pildant šią anketą😊.
Anketa yra anoniminė ir jūsų atsakymai bus naudojami tik tyrimo bei mokymosi tikslams. 📚