Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje
Gerb. respondente,
Esu Kauno kolegijos, Menų ir ugdymo fakulteto, pedagogikos katedros II kurso studentė.
Aš atlieku tyrimą, kurio tikslas – atskleisti tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Prašau nuoširdžiai atsakyti į šiuos anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė.
Vardo ir pavardės rašyti nereikia, tyrimo rezultatai bus pateikti apibendrinti bei naudojami tik
moksliniais tikslais baigiamajame darbe.
Dėkoju už Jūsų sugaištą laiką! :)