E.sveikatos sistemą naudojančių pacientų lūkesčių vertinimas
Mielas respondente,
Esu Mykolo Romerio Universiteto magistrantė Eglė Marija Kačkutė. Atlieku tyrimą, tema ,,Elektroninę sveikatos sistemą naudojančių pacientų lūkesčių vertinimas". Šios anketos tikslas yra įvertinti pacientų lūkesčius ir jų atitiktį patirtai paslaugų kokybei naudojantis elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacine sistema. Maloniai, prašome atsakyti į klausimus. Anketa anoniminė.