Pacientų patiriamas nerimas priešoperaciniu laikotarpiu COVID-19 pandemijos metu
Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Slaugos bakalauro studijų programos III kurso studentė Agnė Buivydienė atlieka tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti pacientų patiriamą nerimą priešoperaciniu laikotarpiu COVID-19 pandemijos metu. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Apklausa – anoniminė (nereikia rašyti nei vardo, nei pavardės). Surinkti duomenys bus naudojami rengiant mokslines išvadas bei praktines rekomendacijas, kurios padės tobulinti slaugos procesą.
Apklausa atliekama naudojant modifikuotą Tomos Blaževičiūtės sukurtą anketą. Ši tyrimo priemonė patvirtinta KU SvMF Slaugos katedros Etikos komisijos posėdyje. Iškilus neaiškumams, prašom kreiptis į darbo autorę Agnę Buivydienę (tel. +37065811708) arba į Etikos komisijos pirmininką (tel. (846) 398 558).
Instrukcija. Prašom atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pasirinkti labiausiai Jums tinkantį atsakymo variantą (jį pažymėkite varnele (v) ar kryžiuku (x)) arba įrašyti savąjį atsakymą. Labai svarbu, kad į visus klausimus atsakytumėte nuoširdžiai.