Nuotolinis darbas(darbas namuose)

Sveiki, tyrimą atlieka Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto įstaigų adminstravimo pirmakursė. Atlieku tyrimą  tema "Nuotolinis darbas ( darbas namuose)" siekiu ištirti Jūsų požiūrį į darbą (darba namuose). Taip pat siekiu išsiaiškinti kuo nuotolinis darbas yra pranašesnis, kokie jo trūkumai

 Tyrimo anketa yra anonimišką. Šios anketos duomenys bus apdorojami statistiškai ir panaudoti rengiant  mokslinį straipsnį šia tema.

Rezultatai yra viešai prieinami

Kokia jūsų lytis?

Koks jūsų amžius?

Ar jums teko dirbti nuotolinį darbą?

Kokia darba jums teko dirbti?

Ar Jūs norėtumėte dirbti namuose?

Kodėl nenorėtumėte/ norėtumėte dirbti nuotolinį darbą?

Jeigu Jums būtų pasiūlyta sumažinti atlyginimą 20%, bet tuo pačiu suteikta galimybė dirbti iš namų, ar sutiktumėte?

Ar manote, kad bendravimas su klientais nuotoliniu būdu yra sudėtingas ir neefektyvus?

Kaip manote, ar darbas nuotoliniu būdu namuose gali būti atliktas taip pat efektyviai, kaip ir darbovietėje?

Su kokiais nepatogumais susidūrėte ar manote, kad galėtumėte susidurti dirbdami nuotoliniu būdu?

Kokių profesijų atstovams Jūsų nuomone būtų patogiausia savo darbą atlitki nuotoliniu būdu?

Kokiose darbuose dirbate?

Ar Jūsų nuomone darbo užmokestis dirbant nuotoliniu būdu yra lygiavertis dirbant tradiciniu būdu?