Investicinio modelio pasirinkimas

Sveiki
Esu Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto investicijų ir draudimo studentas. Atliekų tyrimą pavadinimų „Investicinio modelio pasirinkimas“, kuriame yra siekiama sužinoti, kokį investavimo modelį pasirenka investuotojai investuodami. Šios apklausos atsakymai bus panaudoti šiam tyrimui analizei. Į didžiąja dali klausimų apklausoje reikės pasirinkti tiktai viena atsakymą, tačiau šioje apklausoje bus ir atviru klausimu, kuriame jums patiems reikės parašyti atsakymą. Ši apklausa yra anoniminė. Ačiū už atsakymą.
 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kokius investavimo modelius jus galėtumėte išvardinti?

Ar jums teko investuoti?

Jeigu jus investuojate, kiek laiko jus investuojate?

Jeigu jus investuotumėte arba investuojate, koki investavimo modeli jus pasirinktumėte/pasirinkote?

Kodėl jus pasirinktumėte šį investavimo modelį?

Ar jus toleruojate riziką?

Kuri iš šių modelių jus laikytumėte rizikingiausia?

Į kuriuos akcentūs jus labiausiai atsižvelgtumėte pasirinkdami investavimo modeli?

Jeigu jus gautumėte 5000 Eur, kokia dali šių pinigų jus skirtumėte investavimui?

Jeigu jus gautumėte 47 Eur, kokia dali šių pinigų jus skirtumėte investavimui?

Jusu lytis?

Jusu amžius?