Apklausa apie jaunimo nedarbą

Sveiki! Esame studentai ir atliekame analizę apie jaunimo nedarbą šiomis dienomis. Būtume labai dėkingi jeigu skirtumėte kelias minutes ir atsakytumėte į šiuos lengvus kelis klausimėlius. Ačiū iš anksto! :)

Rezultatai yra viešai prieinami

Šiuo metu Jūs?

Jūsų amžius?

Su kokiomis problemomis susiduriate beieškant darbo?

Ar Jūs dirbate (dirbote) pagal įgytą išsilavinimą?

Koks jūsų išsilavinimas?

Jūsų darbo patirtis?

Kokias priemones naudojote siekdamas (a) greičiau rasti darbą?

Kas, Jūsų manymu, pagal svarbą įtakoja įsidarbinimą?

Ar žadate emigruoti ir darbo ieškotis ne Lietuvoje?

Jūsų lytis?