PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar patogi autobusų stoties vieta?

Ar dažnai naudojatės autobusų stoties teikiamomis paslaugomis?

Ar lankotės autobusų stoties teritorijoje, jeigu neketinate niekur vykti?

Ar Jūsų nuomone, ši vieta yra pakankamai reprezentatyvi?

Ką ateityje norėtumėte matyti šioje teritorijoje, kam ji turėtų būti pritaikyta (sporto aikštynams, laisvalaikio pramogoms su vaikų žaidimų aikštelėmis, renginių organizavimui netradicinėse erdvėse ir kt.) ?

Gal turit kitų minčių apie šią vietą?