E. balsavimo galimybių Lietuvoje tyrimas

Sveiki. Esu VGTU Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos II kurso studentas Danielius Kadelskas. Šios anketos tikslas - atlikti analizę kursiniame darbe. Dėkoju už jūsų laiką!

Rezultatai yra viešai prieinami

Kaip manote, ar el.balsavimas paskatintų nesąžiningą balsų rinkimą? ✪

Kaip manote, ar el.balsavimas sutaupytų jūsų laiko? ✪

Ar naudotumėtės el.balsavimu,jei turėtumėte tokią galimybę? ✪

Kaip manote ar internetinis balsavimas ateityje yra neišvengiamas?

Kaip manote, el.balsavimą neįsivesti yra atsilikimas? ✪

Kaip manote, ar internetinį balsavimą būtina įteisinti todėl, kad jo nori visuomenė? ✪

Kaip manote, ar internetinis balsavimas paskatins būti pilietiškesniais? ✪

Kaip manote,ar valstybės tarnautojai bei privačios įmonės sugebės užtikrinti kuriamos sistemos kokybę? ✪