Paciento požiūris į virškinamojo trakto tyrimus
Gerb. respondentai,
Esu Kauno kolegijos, medicinos fakulteto, radiologijos studijų II kurso studentė, Rūta Norkutė. Šiuo metu rašau metodologijos darbą, kurio tema ,,Paciento požiūris į patiriamą diskomfortą virškinamojo trakto tyrimo metu". Prašau atsakyti į pateiktus anketoje klausimus ir išsakyti savo nuomonę, kuri padės man rašant šia tema darbą. Iš anksto dėkoju už Jūsų nuomonę ir sugaištą laiką.
Užtikrinu, kad visa informacija bus konfidenciali.