Lietuvių požiūris į vienalyčius santykius ir santuokas

Svieki brangieji skaitytojai. Man iškilo klausimas: kokios yra lietuvių pažiūros į gėjų ir lesbiečių santykius, poras, santuokas.

Rezultatai yra viešai prieinami

Koks jūsų amžius?

Kokia jūsų lytis?

Koks jūsų tikėjimas?

Kokia būtų jūsų reakcija pamačius du tos pačios lyties asmenis besibučiuojant viešoje vietoje?

Jei jūsų draugas/draugė paskelbtų esąs gėjus/lesbietė, ar nutrauktumėte su juo/ja draugystę?

Kas jūsų nuomone yra biseksualumas?

Civilinės sąjungos - tai kai du kaip pora gyvenantys žmonės savo sąjungą užregistruja atitinkamoje savo gyvenamosios šalies institute. Ar esate už tai, kad Lietuvoje būtų įteisintos civilinės sąjungos vienalytėms poroms?

Ar esate už tai, kad Lietuvoje būtų įteisintos vienalytės santuokos, įstatymiškai lygios tradicinėms?

Jei referendume būtų iškeltas klausimas už ar prieš vienalyčių santuokų įteisinima Lietuvoje, kaip jame balsuotumėte?

Kokia jūsų nuomonė apie "Pride" paradus?

Ar vienalytėms poroms turi būti leidžiama įsivaikinti vaikus?