Sportas GetFit

Sveiki, apklausa yra anoniminė ir yra skirta man (Robertui) 

Apklausa tiems kas buvo bent 6 treniruotėse su manimi

Rezultatai yra viešai prieinami

Lytis

Kiek treniruočių jau turėjote GetFit sporto klube ?

Ar prieš pradedant lankyti treniruotes jautėte kažkokius skausmus (pvz Nugaros, pečių, kaklo ir t.t.) ?

Ar dingo skausmai kurie buvo anksčiau ?

Ar treniruotės metu gavote traumą ar po treniruočių pajutote pašalinius skaumus (ne raumenų)

Kaip vertinate

12345678910
Treniruotes
Skiriamą dėmenesį
Kaip gerai išaiškinu pratimus
Savo progresą

Parašykite kur labiausiai pasijuto progresas (kūno apimtys pagerėjo, laikysena, raumenynas sustiprėjo ir t.t)

Ar jums tinka, kad antradieniais yra daromi apatiniai kūno daliai ir ketvirtadieniais viršutiniai kūno daliai skirti pratimai ?

Ar norėtumete, kad treniruotėse būtų mažiau jėgos pratimų ir būtų daugiau CARDIO ?

Ko trūksta treniruotėse jūsų manymu?

Jūsų pastebėjimai, komentarai, rožinės svajonės :) ir kt.