Atsinaujinančios energijos valdymas

Sveiki, esame trečio kurso Kauno kolegijos studentai. Šios apklausos tikslas - identifikuoti problemas su kuriomis susiduria vartotojai, valdant atsinaujinančios energijos išteklius.

Apklausa yra anoniminė ir trunka vos kelias minutes.

Dėkojame!!!

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar esate atsinaujinančios elektros energijos vartotojas?

Vartojamos atsinaujinančios elektros energijos tipas?

Kiek laiko naudojatės atsinaujinančia elektros energija?

Ar esate patenkinti esamu turimos elektros energijos valdymu.

Su kokiais sunkumais susiduriate valdant išgaunamą elektros energiją?

Ar naudotumėtes elektros išteklių valdymo programa, kuri sutaupytu laiko ir pinigų?

Jei taip, kokia išmaniąją platforma naudotumėtės, turėdami elektros išteklių valdymo programą?

Jūsų nuomone, kokia turėtų būti elektros išteklių valdymo programos kaina?

Ar esate už paslaugas bei prekes atsiskaitinėję internetu?

Kaip dažnai už prekes bei paslaugas atsiskaitinėjate internetu?

Ar jums yra patogus bei prieinamas būdas už prekes bei paslaugas atsiskaitinėti internetu?

Jūsų nuomone, duomenų apsauga ir privatumo užtikrinimas yra svarbus?

Ar naudotumėtės mobiliąja aplikacija kuri užtikrina savo klientų duomenų apsaugą ir privatumo politiką?

Kokios rėmimo priemonės jums yra svarbios?

Įvertinkite balais, kiek jums yra svarbi mobiliosios aplikacijos struktūra ir turinys?

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas?

Jūsų lytis?