Kaimo nykimas Lietuvoje

Sveiki, mes, Kauno kolegijos studentės, atliekame apklausą apie kaimo nykimo problemą Lietuvoje. Prašome skirti keletą minučių savo brangaus laiko ir atsakyti į mūsų užduotus klausimus. Anketa yra visiškai anoniminė, gauti atsakymai bus panaudoti rašant mūsų savarankišką darbą. Ačiū už jūsų atsakymus.

Rezultatai yra viešai prieinami

Iš kur esate kilę?

Kur šiuo metu gyvenate?

Kaip manote, ar miesto gyventojas skiriasi nuo kaimo gyventojo? Atsakymą argumentuokite

Kaip manote, ką reikėtų patobulinti, kad kaimai nemažėtų?

Kur planuojate/įsigijote nuosavą būstą? Atsakymą pagrįskite

Jūsų nuomone, ar urbanizacija yra teigiamas socialinis procesas, ar problema?

Jeigu galėtumėte sau leisti gyventi mieste ir turėti sodybą kaime, ar tuo pasinaudotumėte?

Ar skiriasi žmogus gyvenantis kaime nuo žmogaus gyvenančio mieste? (Jeigu taip, argumentuokite kodėl)

Kaip manote, tendencija jaunam žmogui apsigyventi kaime yra mažėjanti ar didėjanti?

Jeigu gyvenate/gyvenote kaime ar yra tekę susidurti su šiomis problemomis?

NiekadaRetaiDažnaiLabai dažnai
Išsilavinimo stoka
Darbo netekimas
Draugų, giminaičių, aplinkinių pašaipa
Užsiėmimo stygius
Neigiamas požiūris į kaimo gyventoją
Susisiekimo problema

Jūsų nuomone, kokie yra privalumai gyvenant kaime?

Ar naudojatės kaimo turizmo paslaugomis?

Jei gyventumėte kaime, ar užsiimtumėte ūkininkyste?

Kaip manote, kiek kaimo gyvenimas yra svarbus tradicijų ir bendruomeniškumo palaikymui?

Jūsų nuomone, gyvenimas kaime prabanga ar papildomi rūpesčiai? Atsakymą pagrįskite

Koks Jūsų amžius?

Jūsų lytis?

Jūsų išsilavinimas?

Kokios Jūsų vidutinės pajamos eurais?