LSU SA renginiai

Apklausa skirta tam, kad sužinoti studentų nuomonę apie sa organizuojamus renginius. :)

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar jums užtenka veiklos po paskaitų?

Ar jus domina SA organizuojami renginiai/užsiemimai?

Ar dažnai dalyvaujate SA organizuojamose veiklose?

Jeigu ne, tai kodėl?

Kur jūsų manymu dar reikėtų tobulėti ties renginių organizavimu?

Kas galėtų studentus paskatinti būti aktyvesnius?

Kokio pobūdžio renginiai asmeniškai jums, labiausiai patinka?

Kokių renginių jums norėtūsi dažniau?